Pokaż filtry
filtry
Kraj
Region
Apelacja
Kolor
Rodzaj
ELIAS MORA Tinto Joven 2021 DO Toro
Kraj:Hiszpania
Region:Kastylia i León
Apelacja:Toro DO
Kolor:czerwony
Cena: 78,00 PLN
Ilość: Rezerwuj
ENCOSTAS DE BAIAO Vinho Verde
Kraj:Portugalia
Region:Baiao
Apelacja:Vinho Verde DOC
Kolor:biały
Cena: 38,00 PLN
Ilość: Rezerwuj
EVOLUCION Carmenere 2021 Central Valley
Kraj:Chile
Region:Dolina Centralna
Apelacja:D.O. Central Valley
Kolor:czerwony
Cena: 53,00 PLN
Ilość: Rezerwuj
EVOLUCION Sauvignon Blanc 2022 Central Valley
Kraj:Chile
Region:Dolina Centralna
Apelacja:D.O. Central Valley
Kolor:biały
Cena: 53,00 PLN
Ilość: Rezerwuj
FAMILLE DESCOMBE Chardonnay 2021
Kraj:Francja
Region:Langwedocja
Kolor:biały
Cena: 59,00 PLN
Ilość: Rezerwuj
FAMILLE DESCOMBE Pinot Noir 2021
Kraj:Francja
Region:Langwedocja
Kolor:czerwony
Cena: 59,00 PLN
Ilość: Rezerwuj
FINCA VALDEGUINEDA Crianza 2019 Rioja DOC
Kraj:Hiszpania
Region:La Rioja
Apelacja:Rioja DOC
Kolor:czerwony
Cena: 74,00 PLN
Ilość: Rezerwuj
FLEUR de GIVRE Gros Manseng Blanc Moelleux
Kraj:Francja
Region:Gaskonia
Apelacja:IGP Cotes de Gascogne
Kolor:biały
Rodzaj:półsłodkie
Cena: 50,00 PLN
Ilość: Rezerwuj
FLORENBELLE 2022 Cotes de Gascogne IGP
Kraj:Francja
Region:Gaskonia
Apelacja:IGP Cotes de Gascogne
Kolor:biały
Cena: 44,00 PLN
Ilość: Rezerwuj
FONTE do OURO Tinto 2021
Kraj:Portugalia
Region:Dao
Apelacja:Dao DOC
Kolor:czerwony
Cena: 65,00 PLN
Ilość: Rezerwuj

Wino to zdecydowanie jeden z najbardziej rozpoznawalnych, a zarazem szlachetnych alkoholi. Jego smak może uświetnić każdą, nawet najbardziej doniosłą uroczystość. Delikatny trunek o wyczuwalnym aromacie owoców idealnie sprawdza się również na przytulne wieczory w zacisznym, domowym gronie. Tak naprawdę wino odnajdzie się wszędzie tam, gdzie chcesz posmakować wyjątkowego smaku. Podobnie jest z winami naturalnymi. Warszawa jest miastem, w którym trunki naturalne stają się coraz popularniejsze.

Czytaj dalej...Pod tym enigmatycznym określeniem kryje się zestaw win przygotowanych z najwyższą dbałością o każdy szczegół.

Wino, wina naturalne Warszawa

Wina naturalne (Warszawa) zostały stworzone z pasji do winiarstwa i wieloletniej tradycji tej sztuki. Przy ich produkcji stosuje się zatem dobrze znane metody, bez niepotrzebnych produktów przyspieszających. Doskonałe w swym smaku i aromacie szczepy dorodnych winogron zostają poddane naturalnej fermentacji, bez dodatków cukru czy siarczynów. Alkohol z winogron w swojej najczystszej postaci - to właśnie wino naturalne. Warszawa jest miastem, w którym La Vinotheque od lat zajmuje się propagowaniem piękna i wyjątkowego smaku wśród mieszkańców. Nasza historia rozpoczyna się tuż przy Placu Grzybowskim, gdzie w pięknej, staromodnej kamienicy otworzono pierwszy sklep z najlepszymi winami. Przygoda ta trwa do dziś - w naszej ofercie nie brakuje doskonałych win naturalnych, idealnych do smakowania samodzielnie lub jako dodatek do dań czy deserów.

Najwyższa klasa wina - Warszawa

Jak wybrać wino doskonałe? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ każdy koneser ma nieco inny gust, wymagający zaspokojenia. Szanse na zadowolenie są jednak o wiele większe, jeśli na stole pojawią się najlepsze gatunki wina. Warszawa jest miastem, w którym można odkryć smak najlepszych portugalskich oraz włoskich winnic w zaciszu stolicy. La Vinotheque to swego rodzaju brama do magicznego świata królewskiego wina - wystarczy jedna próba smaku, aby zakochać się w naturalnym aromacie. Nie wiesz, jak wybrać idealne wino w Warszawie? Dbamy o jak największy komfort naszych klientów chcących na dobre wejść w świat naturalnego wina. Dlatego przy każdym produkcie dostępnym w ofercie zamieszczamy wyczerpujący opis, w którym znajdują się wszystkie najważniejsze informacje o danym gatunku. Dzięki temu wybór najlepszego wina naturalnego w Warszawie staje się dużo prostszy.

Jedną z wielu wytycznych, na którą należy zwrócić uwagę przy wyborze trunku, jest jego apelacja. Termin ten jest doskonale znany wszystkim sommelierom, choć nadal może pozostać nieodgadniony dla smakoszy. Wino naturalne w Warszawie w naszej ofercie oznaczone jest właściwą apelacją, czyli zbiorem najważniejszych informacji na temat pochodzenia szczepu, powierzchni winnicy, obszaru upraw, czy kontroli, jakiej poddawane jest wino. Nadawaniem apelacji zajmują się organizacje winiarskie w krajach produkcji, dlatego można uznawać ją za gwarant wysokiej jakości wina. Warszawa to kolebka La Vinotheque - tutaj odnajdziesz klimat i smak najlepszych winnic, który pozostanie z Tobą na długo.

Dołącz do newslettera
Skontaktuj się z nami
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania
+48 22 620 43 06 sklep@caviste.pl

Pobierz aplikację LaVinotheque dla iPhone, Android: