Dla firm

W zależności od relacji jaką mamy z naszym klientem, upominek firmowy powinien być elegancki, a zarazem uniwersalny. Do grupy takich prezentów od wielu lat należy dobre wino. Najlepiej, aby pochodziło od renomowanego producenta oraz z uznanego regionu winiarskiego, a co najważniejsze, aby nie było dostępne w sieci supermarketów. Cena powinna być dostosowana do relacji jaką mamy z partnerem biznesowym. Zbyt niska może wywołać uczucie zlekceważenia, zbyt wysoka może wprawić obdarowanego w zakłopotanie. Kolejną ważną kwestią jest sam wybór wina. Dobrze jest skorzystać z porady firmy winiarskiej posiadającej wieloletnie doświadczenie, której główną i podstawową działalnością jest bezpośredni import win. Wówczas zyskamy większą szansę na zakup odpowiedniego wina z najlepszą relacją jakości do ceny.

W relacjach biznesowych każdy, nawet najmniejszy szczegół odgrywa ważną rolę. Dlatego, nie można zapomnieć o odpowiednio dobranym opakowaniu, ponieważ starannie zaplanowana koncepcja firmowego podarunku sprawi, że nasza firma zostanie pozytywnie odebrana i zapamiętana.

Chętnie odpowiemy na Państwa każde zapytanie:  info@caviste.pl   lub tel: +48 22 620 43 06.

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży wniarskiej. Pierwszy sklep LA VINOTHEQUE powstał już w 2004 roku.
  • Naszą podstawową działalnością jest wyszukiwanie oraz import win i alkoholi, których jakość jest codziennie weryfikowana przez dziesiątki klientów, odwiedzających nasze sklepy.
  • Znamy się na winach i potrafimy je selekcjonować.
  • Posługujemy się wypracowanymi rozwiązaniami, które proponujemy naszym klientom, dzięki czemu unikamy niespodziewanych sytuacji.
  • Sprowadzane przez nas wina pochodzą z małych wytwórni i są dostępne jedynie w naszych sklepach, dzięki czemu są nietuzinkowe.
Dołącz do newslettera
Skontaktuj się z nami
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania
+48 22 620 43 06 sklep@caviste.pl

Pobierz aplikację LaVinotheque dla iPhone, Android: