O nas

Nazywam się Mirosław Marczewski i jestem twórcą La Vinotheque. Po wielu latach życia wśród wina, zarówno profesjonalnie, jak prywatnie, postanowiłem stworzyć własną selekcję win. La Vinotheque to firma, która powstała z zamiłowania i pasji. Pierwszy sklep otworzyłem w kwietniu 2004 roku w Warszawie przy Placu Grzybowskim 10, w zabytkowej kamienicy, gdzie stare, dobre tradycje kupieckie przetrwały do dnia dzisiejszego.

W La Vinotheque stworzyłem profesjonalny zespół prawdziwych entuzjastów. Jesteśmy importerem win i alkoholi, z których ponad 95% dostępne jest tylko w naszych sklepach. Selekcję budujemy z wielką starannością. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, uważnej i umiejętnej selekcji oraz długotrwałym relacjom handlowym nasza oferta jest niebanalna i konkurencyjna. Większość naszych win pochodzi z niewielkich rodzinnych winnic, w których produkowane są od wielu pokoleń.
Z wieloma producentami wiążą nas nie tylko relacje biznesowe, ale również prywatne.

La Vinotheque to nie tylko wina. W czterech naszych sklepach prowadzimy również sprzedaż wyszukanych, regionalnych serów, wędlin, oliwy oraz wypiekanego na miejscu świeżego pieczywa. Znajdziecie je przy Placu Grzybowskim 10 w Śródmiesciu Warszawy, przy ulicy Harfowej 11 na Ochocie, przy ulicy Chodkiewicza 3 na Mokotowie oraz przy ul. Białej Floty 4 na Os. Marina 2 na Mokotowie. Selekcję smakołyków prowadzimy równie starannie, jak w przypadku wina.

Nasze wina dostępne są w 4 sklepach, zlokalizowanych w Śródmieściu, na Ochocie i Mokotowie.

Serdecznie zapraszam,
Mirosław Marczewski

Dołącz do newslettera
Skontaktuj się z nami
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania
+48 22 620 43 06 sklep@caviste.pl

Pobierz aplikację LaVinotheque dla iPhone, Android: