x

O nas

Witamy,

La Vinotheque to firma, która powstała z zamiłowania i pasji. Pierwszy sklep został otwarty w kwietniu 2004 roku w Warszawie przy Placu Grzybowskim 10,  w zabytkowej kamienicy, gdzie stare, dobre tradycje kupieckie, przetrwały do dnia dzisiejszego.

Jesteśmy importerem win i alkoholi, które oferujemy jedynie we własnych sklepach. Selekcja budowana jest powoli i bardzo starannie.  Większość z nich pochodzi z niewielkich rodzinnych winnic, w których wina produkowane są od wielu pokoleń.  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, umiejętnej selekcji oraz długotrwałym relacjom handlowym oferta jest niebanalna i konkurencyjna. Z większością producentów wiążą nas nie tylko relacje i biznesowe, ale również prywatne.

La Vinotheque to nie tylko wina. Od niedawna w dwóch naszych sklepach, znajdujących się przy Placu Grzybowskim 10 i ulicy Harfowa 11 na warszawskiej Ochocie, prowadzimy również sprzedaż ekskluzywnych serów, wędlin, oliwy oraz wypiekanego na miejscu świeżego pieczywa. Miłośnicy takich smakołyków na pewno znajdą tu coś dla siebie.

Obecnie posiadamy w Warszawie 3 sklepy zlokalizowane w Śródmieściu, na Woli i Ochocie.

Serdecznie zapraszamy!

Dołącz do newslettera
Skontaktuj się z nami
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania
+48 22 620 43 06 sklep@caviste.pl

Pobierz aplikację LaVinotheque dla iPhone, Android, Windows Phone: