O nas

Witamy,

La Vinotheque to firma, która powstała z zamiłowania i pasji. Pierwszy sklep został otwarty w kwietniu 2004 roku w Warszawie przy Placu Grzybowskim 10,  w zabytkowej kamienicy, gdzie stare, dobre tradycje kupieckie, przetrwały do dnia dzisiejszego.

Jesteśmy importerem win i alkoholi, które oferujemy jedynie we własnych sklepach. Selekcja budowana jest powoli i bardzo starannie.  Większość z nich pochodzi z niewielkich rodzinnych winnic, w których wina produkowane są od wielu pokoleń.  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, umiejętnej selekcji oraz długotrwałym relacjom handlowym oferta jest niebanalna i konkurencyjna. Z większością producentów wiążą nas nie tylko relacje i biznesowe, ale również prywatne.

La Vinotheque to nie tylko wina. Od niedawna w jednym z naszych sklepów, znajdującym się przy ul. Harfowa 11 na warszawskiej Ochocie prowadzimy również sprzedaż ekskluzywnych serów, wędlin, oliwy oraz wypiekanego na miejscu świeżego pieczywa. Miłośnicy takich smakołyków na pewno znajdą tu coś dla siebie.

Obecnie w Warszawie posiadamy 4 sklepy oraz Wine Bar zlokalizowany przy ulicy Grzybowskiej 61 w Galerii Platinum Towers sąsiadującej z hotelem Hilton.

Serdecznie zapraszamy!