Wine bar

Facebook

Serdecznie zapraszamy do naszego Wine Baru LA VINOTHEQUE mieszczącego się w Galerii Platinum Towers obok hotelu Hilton. Przyjdźcie i przekonajcie się Państwo sami, iż kieliszek wyśmienitego wina w miłym otoczeniu, przyjaznej atmosferze oraz przy dobrej muzyce to znakomity początek wieczoru.

Wielkim atutem tego miejsca jest niezależnie działający sklep z ogromnym asortymentem win, które można zakupić na wynos jak i wypić na miejscu. W takiej sytuacji do wybranej butelki doliczamy jedynie 15 zł serwisu korkowego.

Wizyta w Wine Barze LA VINOTHEQUE to idealne miejsce na spotkanie biznesowe, lunch oraz doskonała alternatywa na spędzenie przemiłego wieczoru w wyjątkowym miejscu.

Oprócz win serwujemy doskonałe przystawki, włoskie i hiszpańskie wędliny, francuskie sery, własnoręcznie robione tagiatelle, krewetki, ryby, sałatki oraz wyśmienite steki wołowe.
Nad przygotowaniem tych fantastycznych potraw czuwa dwóch wybitnych kucharzy posiadających wieloletnie doświadczenie – Pan Łukasz Araszkiewicz oraz Waldemar Rzeszotek. Każde danie przygotowywane jest indywidualnie na zamówienia każdego z klientów ze świeżych, wysokiej jakości składników. Zapraszamy do zapoznania się z naszym przykładowym menu poniżej.

Godziny otwarcia:
Od poniedziałku do soboty w godz. 12.00-24.00
W niedziele nieczynne

(Zamówienia przyjmowane są najpóźniej na 30 minut przed zamknięciem)

ul. Grzybowska 61
00-844 Warszawa
tel.: (22) 403 50 05
platinum@caviste.pl

Zapraszamy!