Opakowania

Chcesz w wyjątkowy sposób docenić swoich pracowników? Potrzebujesz prezentów dla ważnych partnerów biznesowych? Z miłą chęcią pomożemy! Jesteśmy przygotowani na wszelkie zamówienia. W naszej ofercie, oprócz wina, znajdują się także eleganckie opakowania. Poniżej prezentujemy przykłady dostępnych wzorów opakowań. Jesteśmy też w stanie sprostać nawet najbardziej niestandardowym wyzwaniom. Nasze doświadczenie jako importerów wina pozwala idealnie dobrać prezent do osoby i okazji. Po więcej szczegółów zapraszamy na Plac Grzybowski 10, bądź info@caviste.pl.
Podane ceny są cenami brutto.

Kartonik - piramida z okienkiem. Wygodny, bezpieczny oraz atrakcyjny wizualnie. Dostępny w różnych kolorach, w zależności od sezonu. Występuje w wersji na jedną butelkę (7PLN) oraz na dwie butelki (12 PLN). Uniwersalne i eleganckie opakowanie prezentowe. W celu ustalenia dostępności poszczególnych wzorów, prosimy o kontakt.

 

Eleganckie pudełka i skrzynki są świetnym opakowaniem na prezent. Tłoczone, drukowane bądź wypalane logotypy wyglądają na nich znakomicie. Ciemna, drewniana skrzynka występuje w wersji na jedną (40PLN) lub dwie (55PLN) butelki. Dostępna tylko na specjalne zamówienie. Zadowoli ona nawet najbardziej wymagających. Klasyczna, sosnowa skrzynka z zasuwanym wiekiem (20 PLN) sprawdzi się w każdej sytuacji, a jej wielką zaletą jest rustykalny, zawsze modny wygląd. Minimalistyczne czarne pudełko (28PLN) jest nie tylko stylowe. To świetny wybór, jeśli butelki będą transportowane na większą odległość - w środku znajdują się uchwyty.

Dołącz do newslettera
Skontaktuj się z nami
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania
+48 22 620 43 06 sklep@caviste.pl

Pobierz aplikację LaVinotheque dla iPhone, Android: